Arama     Konular    
  Üye Ol antalya escort Ana Sayfa  ·  Konular  ·  Dosyalar  ·  Hesabınız  ·  Haber Gönder  ·  Top 10  ·  T.C Karayollari Haritasi  
Ana Menü
· Ana Sayfa
· 2. El Ilanlar
· Anketler
· Ansiklopedi
· Arkadaşına Tavsiye Et
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Dosyalar
· Faydalı İçerik
· Forumlar
· GizlilikPolitikasi
· Haber Gönder
· Hakkimizda
· Harita
· Konu Başlıkları
· Oyun Alanı
· Top 10
· Videolar
· Web Links
· Üye Günlüğü
· Üye Listesi
· İzlenimler
· Özel Mesajlar

Kimler Sitede
Şu an sitede, 116 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Giris
Nickname

Şifre

Guvenlik Kodu: Guvenlik Kodu
Guvenlik Kodunu Yeniden Yaziniz

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.

Dost Siteler
www.webevi.com www.lamaorda.com www.saglikbilgisi.com www.bilgisayarbulteni.com www.thelostdownload.com www.ucretbordrosu.com


DÜNYANIN EN ZORLU YARIŞI DAKAR RALLİSİ 2010 YILINDA DA GÜNEY AMERİKA’DA GERÇEKL
Tarih: 9.03.2009 Saat: 12:26 Gönderen: webmaster

Haberler motorcuk bildirdi: "Dakar organizasyon şirketi ASO ( Amaury Sport Organisation) yaptığı açıklama ile Arjantin ve Şili yetkililerinin ortak kararı ile 2010 Dakar Rallisi’nin birkez daha Güney Amerika topraklarında Arjantin – Şili arasında gerçekleştirileceğini açıkladı. 2009 yılında 30 yıllık tarihinde ilk kez Afrika kıtası dışında Güney Amerika’da gerçekleşen Dakar Rallisi’nin buradaki doğa şartlarının elverişliği, elde ettiği büyük başarı, tüm dünyada yarattığı heyecan ve milyonlara seyircinin desteği gözönüne alınarak devam ettirilme kararı Arjantinin başkenti Buenos Aires’de yapılan basın toplantısı sonrasında açıklandı.

2007 yılından bu yana Dakar Rallisi’nde motosiklet kategorisinde takım olarak katılan Kemal Merkit ve Kutlu Torunlar’dan oluşan Dakar Türk Takımı 2010 Dakar Rallisi’nde birkez daha ülkemizi temsil edecekler. 2009 Rallisi’ne Jim Beam Dakar Türk Takımı olarak katılan Türk Takımı sporcularından Kemal Merkit 9.574 km’lik yarışı bitirme başarısını gösterirken, Kutlu Torunlar 8. etap’da yaşadığı mekanik arıza nedeniyle yarış dışı kalmıştı.

32 . kez Arjantin – Şili topraklarında gerçekleşecek Dakar Rallisi’nde parkur üzerinde amatörleri zorlamayacak ancak profesyonelleri de tatmin edecek şekilde daha çok kum tepeleri ve navigasyon ağırlıklı bir parkur için düzenlemelerin yapılacağı, güvenlik ve iki ülke arasındaki km dağılımına bakılacağı açıklandı.

2 Ocak’ta Buenos Aires’de başlayacak 32. Dakar Rallisi 15 günlük bir maraton sonrasında 17 Ocak’ta Buenos Aires’de sona erecek. Yeni parkur ve detaylara elecek günlerde karar verilecek. 2009 Mayıs ayında başlayacak kayıtların kısa sürede dolması bekleniyor. "

 
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Haberler
· Haber gönderen webmaster


En çok okunan haber: Haberler:
Merkit, Bektaş Ve Şenkalaycı Dakar Rallisi’ne Gidiyor


Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
KötüSeçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa  Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder


Başlangıç
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

   
 

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt