Arama     Konular    
  Üye Ol antalya escort Ana Sayfa  ·  Konular  ·  Dosyalar  ·  Hesabınız  ·  Haber Gönder  ·  Top 10  ·  T.C Karayollari Haritasi  
Ana Menü
· Ana Sayfa
· 2. El Ilanlar
· Anketler
· Ansiklopedi
· Arkadaşına Tavsiye Et
· Arşiv
· Bize Ulaşın
· Dosyalar
· Faydalı İçerik
· Forumlar
· GizlilikPolitikasi
· Haber Gönder
· Hakkimizda
· Harita
· Konu Başlıkları
· Oyun Alanı
· Top 10
· Videolar
· Web Links
· Üye Günlüğü
· Üye Listesi
· İzlenimler
· Özel Mesajlar

Kimler Sitede
Şu an sitede, 22 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Kayıtlı değilsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Giris
Nickname

Şifre

Guvenlik Kodu: Guvenlik Kodu
Guvenlik Kodunu Yeniden Yaziniz

Hala hesabınız yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak tema yönetici, yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksınız.

Dost Siteler
www.webevi.com www.lamaorda.com www.saglikbilgisi.com www.bilgisayarbulteni.com www.thelostdownload.com www.ucretbordrosu.com


1000 Motorla 19 Mayista Anıtkabir'deyiz etkinliği başarıyla gerçekleştirildi
Tarih: 25.05.2006 Saat: 12:44 Gönderen: webmaster

ikiteker topluluğu mbinli bildirdi: "

Türkiye’nin birçok bölgesinden gelmiş, yüzlerce motosiklet, sabahın erken saatlerinden itibaren, AKM-Atatürk Kültür Merkezi bahçesinde toplanmaya başladı. Kamu kurumlarının motorize ekiplerinde de korteje katılması ile renkli görüntüler oluşmaya başladı.

Motosikletler yıkanmış, bayraklar ve Atatürk resimleriyle süslenerek bayrama hazırlanmıştı.

Önde Bayrak taşıyan görevli motosikletli ,arkasında Atatürk posteri taşıyan görevli motosikletli ve bunların arkasında üç sıra halinde dizilmiş motosikletler şeklinde düzenlenen kortej, saat 14.00 de hareket ettiğinde,sayı 900 motosiklete ulaşmıştı.
Hep beraber büyük bir disiplin içinde "Bu vatan sahipsiz değil, Atatürk Devrim ve İlkelerine bağlı, Laik ve Cumhuriyetçi bizler buradayız. Bu Ülkenin sahibi ve bekçisiyiz." mesajıyla Anıtkabir’e doğru yola çıktılar.

Ankara Emniyet Müdürlüğü her türlü güvenlik tedbirini almış ve Başkentin protokol yolu bu defa motosiklet korteji için trafiğe kapatılmıştı.

Kortej AKM,Gar,Ulus,Opera,Sıhhıye,Kızılay,Maltepe,Tandoğan,Beşevler’den geçerek Anıtpark’a ulaştı. Yürüyüş sırasında kortejin etrafını çevreleyen Yunuslar,Şahinler ve sivil görevliler sirenler çalarak yol kenarında toplanan halkı selamladı,bayramlarını kutladı.

Kortejin ön sıralarında yer alan klasik motosikletler, özellikle bu bayram için Kıbrıs’tan 1947 model motoru ile gelen Asya Orhon en ilgi çeken kişilerden biriydi.

Anıtpark’a gelen kortej, büyük bir düzen ile motosikletleri buraya park ederek topluca Anıtkabir ziyaretini gerçekleştirdi.
Ziyaret sonrası tüm gurubu temsilen 100 motosikletli ayrılarak Danıştay’a gitti. Saldırı kınanarak, saygı duruşunda bulunuldu.

Akşam 18.00 den itibaren AKM alnında tekrar toplanan gurup, çadırlarını kurmaya başladı. Alanda Uludağ İnşaat sponsorluğunda kurulan seyyar sahne,ses ve ışık sistemiyle ile hep beraber müzik dinleyip ve canlı konser izlendi.
Sabah katılımcıların geldiği şehirlere dönmesiyle etkinlik sona erdi.

Bu etkinliğe katılan,katılamadığı halde yürekleri bizimle olan tüm dostlara,Ankara Valiliğine ve Emniyet Müdürlüğüne, her türlü desteği esirgemeyen Ankara Milli Eğitim Müdürlüğüne, ve sponsor olarak bize katkı sağlayan Uludağ İnşaat’a sonsuz teşekkürler.

Konser sponsorumuz Uludağ İnşaatın web sitesine http://www.uludaginsaat.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. "

 
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla ikiteker topluluğu
· Haber gönderen webmaster


En çok okunan haber: ikiteker topluluğu:
Üzücü bir kaza ve dayanışma...


Haber Puanlama
Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 24


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
KötüSeçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa  Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder  Bu Haberi Arkadaşına Gönder


Başlangıç
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

   
 

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt